آماج
  • آماج

آماج - انتخابات واژه‌ی آشنا برای مردم افغانستان و سرنوشت نامعلوم آن مهمانان برنامه ۱. حشمت غنی احمدزی: آگاه مسایل سیاسی؛ ۲. جاوید فیصل : معاون سخنگوی ریاست اجراییه؛ ۳. یوسف رشید: رییس اجرایی بنیاد انتخابات آزاد و عادلانه افغانستان؛ گرداننده: فردین امینی تهیه کننده: عبدالمنیررامین رستمی

Amaj - 30.7.2016 - گفت‌وگو با سفیر ترکیه - Interview with Turkish Ambassador
Amaj - 28.7.2016 آماج- اولویت های حکومت وحدت ملی در نشست بروکسل کدام ها اند؟
Amaj - 27.07.2016 آماج - آیا واقعن نیروهای دفاعی افغانستان توانستند داعش را در ننگرهار نابود کنند؟
Amaj - 26.7.2016 آماج - بزرگترین مشکل حکومت افغانستان با پاکستان در چیست؟
Amaj - 25.7.2016 - آماج - خواست های جنبش روشنایی پس حمله‌ی خونین دهمزنگ از حکومت !
Amaj - 24.7.2016 آماج - پرده برداری از زوایای تاریک حمله‌ی خونین بر جنبش روشنایی !
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

آماج

  • آماج
    برنامه آماج از برنامه‌های سیاسی تلویزیون 1 است که موضوع داغ روز را با اشتراک مقام‌ها، مسوولان و اگاهان به رایزنی گرفته و راه‌حل‌ها و چالش‌های موجود را بازتاب می‌دهد.
    این برنامه با پرداختن به موضوعات داغ سیاسی، اقتصادی، اجتماعی روز و ارائه گزارش‌های پژوهشی و معلوماتی در مورد سوژه برنامه در آغاز، موضوع برنامه را به تماشاچیان روشن می‌سازد و بیشتر گفتگو به گونه‌زنده بازتاب می‌یابد.
    .

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    [email protected]

مارا دنبال کنید